Продукція > AVX CORPORATION > NOSW686M002R0150
NOSW686M002R0150
NOSW686M002R0150 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 68UF 20% 2.5V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 68uF 20% ESR=150mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSW686M002R0150 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 68uF 20% ESR=150mOhms