Продукція > AVX CORPORATION > NOSX157M002R0100
NOSX157M002R0100
NOSX157M002R0100 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 2.5V 2917
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 150uF 20% ESR=100mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSX157M002R0100 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 150uF 20% ESR=100mOhms