Продукція > AVX CORPORATION > NOSX227M001R0100
NOSX227M001R0100
NOSX227M001R0100 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 1.8V 2917
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 220uF 20% ESR=100mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSX227M001R0100 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 220uF 20% ESR=100mOhms