Продукція > AVX CORPORATION > NOSY157M006R0100
NOSY157M006R0100
NOSY157M006R0100 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 6.3V 2917
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 150uF 20% ESR=100mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSY157M006R0100 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 150uF 20% ESR=100mOhms