Продукція > AVX CORPORATION > NOSY337M004R0150
NOSY337M004R0150
NOSY337M004R0150 AVX Corporation
NOS.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 330UF 20% 4V 2917
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4volts 330uF 20% ESR=150mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSY337M004R0150 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 330uF 20% ESR=150mOhms