Продукція > KYOCERA AVX > NOSY477M001R0100
NOSY477M001R0100
NOSY477M001R0100 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 1.8V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: Y
Dissipation Factor: 8%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 1.8 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 mOhms
Current - Leakage: 16.9 µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 470UF 20% 1.8V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: Y, Dissipation Factor: 8%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 1.8 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 mOhms, Current - Leakage: 16.9 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSY477M001R0100 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8volts 470uF 20% ESR=100mOhms