Продукція > KYOCERA AVX > NOSY477M001R0300
NOSY477M001R0300 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: NOSY477M001R0300
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: Y
Dissipation Factor: 8%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 1.8 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 300 mOhms
Current - Leakage: 17 µA
Написати відгук
Description: NOSY477M001R0300, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: Y, Dissipation Factor: 8%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 1.8 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 300 mOhms, Current - Leakage: 17 µA.