NP460WNM3F
NP460WNM3F Antenna Technologies Limited Company
NP460WNM3F.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 460 MHZ EDGESLOT OMNI
Packaging: Box
Features: Cable - 914.4mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 2.5dBi
Termination: N Type Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Frequency (Center/Band): 460MHz
Part Status: Active
Power - Max: 125 W
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 460 MHZ EDGESLOT OMNI, Packaging: Box, Features: Cable - 914.4mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 2.5dBi, Termination: N Type Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Frequency (Center/Band): 460MHz, Part Status: Active, Power - Max: 125 W.