NP915GIWRATM18I
NP915GIWRATM18I Antenna Technologies Limited Company
NP915GIWRATM18I.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 915 MHZ GROUND IND SLOT OMNI
Features: Cable - 457.2mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz
Gain: 2.5dBi
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Frequency (Center/Band): 925MHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: 915 MHZ GROUND IND SLOT OMNI, Features: Cable - 457.2mm, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz, Gain: 2.5dBi, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Frequency (Center/Band): 925MHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.