NP925GITM20F
NP925GITM20F Antenna Technologies Limited Company
NP925GITM20F.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 925 MHZ GROUND IND SLOT OMNI
Packaging: Box
Features: Cable - 6.09m
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Gain: 2.5dBi
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 925 MHZ GROUND IND SLOT OMNI, Packaging: Box, Features: Cable - 6.09m, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Gain: 2.5dBi, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.