NPA2AS5DC12V Ningbo Forward Relay
npa.pdf
Виробник: Ningbo Forward Relay
1FORMA, обм. 12 VDC ,кон. 250V 5 A, 20x5x12,5 с расш. темп. диапаз. -40...+85C Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук