NPA2AS5DC24V Ningbo Forward Relay
npa.pdf
Виробник: Ningbo Forward Relay
1FORMA, обм. 24 VDC ,кон. 250V 5 A, 20x5x12,5 Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Написати відгук
Реле середньої потужності, Iк, А = 5, Uк, В = 250 Vac/30Vdc, Uн, В = 24, Р, Вт = 0,18, Форма конт. = 1, Вид конт. групи = 1A, Ui/o, В = 1 000, Тексп, °С = -40...+85, Тип кер. U = DC, Тип монт. = PCB, Час викл. = 5 мс, Час спрац. = 10 мс,... Група товару: , кількість в упаковці: 25 шт.
Інші пропозиції NPA2AS5DC24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPA2-A-S-5-DC24V Виробник : Ningbo Forward Relay NPA_ForwardRelays.pdf Реле середньої потужності, Iк, А = 5, Uк, В = 250 Vac/30Vdc, Uн, В = 24, Р, Вт = 0,18, Форма конт. = 1, Вид конт. групи = 1A, Ui/o, В = 1 000, Тексп, °С = -40...+85, Тип кер. U = DC, Тип монт. = PCB, Час викл. = 5 мс, Час спрац. = 10 мс,... Група товару: