NPA47M100
NPA47M100 NTE Electronics, Inc
npr_npa.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP ALUM 47UF 20% 100V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia x 1.181" L (13.00mm x 30.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 308 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 100V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia x 1.181" L (13.00mm x 30.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 100 V.