NPAA5DC12V Ningbo Forward Relay
npa.pdf
Виробник: Ningbo Forward Relay
1FORMA, обм. 12 VDC ,кон. 250V 5 A, 20x5x12,5 Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Написати відгук