NPC-410-050D-3-S
NPC-410-050D-3-S Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor)
AAS-920-277E-NovaSensor-NPC-410-010421-web.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor)
Description: SENSOR 50PSID 0.13" .125V 8DIP
Features: Temperature Compensated
Packaging: Tray
Package / Case: 8-DIP Module
Output Type: Wheatstone Bridge
Mounting Type: Through Hole
Output: 0 mV ~ 125 mV
Operating Pressure: 50PSI (344.74kPa)
Pressure Type: Differential
Accuracy: ±0.1%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Port Size: Male - 0.13" (3.23mm) Tube, Dual
Applications: Board Mount
Supplier Device Package: 8-DIP
Port Style: Barbless
Part Status: Active
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR 50PSID 0.13" .125V 8DIP, Features: Temperature Compensated, Packaging: Tray, Package / Case: 8-DIP Module, Output Type: Wheatstone Bridge, Mounting Type: Through Hole, Output: 0 mV ~ 125 mV, Operating Pressure: 50PSI (344.74kPa), Pressure Type: Differential, Accuracy: ±0.1%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Port Size: Male - 0.13" (3.23mm) Tube, Dual, Applications: Board Mount, Supplier Device Package: 8-DIP, Port Style: Barbless, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPC-410-050D-3-S NPC-410-050D-3-S Виробник : Amphenol Advanced Sensors AAS-920-277E-NovaSensor-NPC-410-010421-web.pdf Board Mount Pressure Sensors 50 PSI Differential