NPF-120D-30
NPF-120D-30 MEAN WELL USA Inc.
NPF-120D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 18-30V 4A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 18 ~ 30V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 89.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 18-30V 4A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 18 ~ 30V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 89.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції NPF-120D-30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-120D-30 NPF-120D-30 Виробник : MEAN WELL NPF-120D-spec.pdf LED Power Supplies 120W 30V 4A CC/CV Dimming LED PS