NPF-120D-54
NPF-120D-54 MEAN WELL
NPF-120D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 124.2W 54V 2.3A CC/CV Dimming LED PS
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 2.3A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 32.4 ~ 54V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.3A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 124 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Інші пропозиції NPF-120D-54
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-120D-54 NPF-120D-54 Виробник : MEAN WELL USA Inc. NPF-120D-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 2.3A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 32.4 ~ 54V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.3A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 124 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV