NPF-40D-54
NPF-40D-54 MEAN WELL USA Inc.
NPF-40D-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 760MA
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.91" L x 2.09" W x 1.38" H (150.0mm x 53.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 32.4 ~ 54V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 760mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 41 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 26 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 32.4-54V 760MA, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.91" L x 2.09" W x 1.38" H (150.0mm x 53.0mm x 35.0mm), Voltage - Output: 32.4 ~ 54V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 760mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 41 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції NPF-40D-54
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPF-40D-54 NPF-40D-54 Виробник : MEAN WELL NPF-40D-spec.pdf LED Power Supplies 41.04W 54V 0.76A CC Dimming LED PS