NPI-15A-5K0SV
NPI-15A-5K0SV Amphenol Advanced Sensors
AAS_920_258C_NovaSensor_NPI_15VC_102815_web_pdf_3f-1389295.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors
Industrial Pressure Sensors 5000 PSIA/S
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR 5000PSIS 0.1V, Features: Temperature Compensated, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylinder, Output Type: Wheatstone Bridge, Output: 0 mV ~ 100 mV (10V), Operating Pressure: 5000PSI (34473.79kPa), Pressure Type: Sealed Gauge, Accuracy: ±0.35%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Flex Cable, Voltage - Supply: 10V ~ 15V, Applications: Board Mount, Port Style: No Port, Maximum Pressure: 10000PSI (68947.57kPa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPI-15A-5K0SV NPI-15A-5K0SV Виробник : Amphenol Advanced Sensors (NovaSensor) AAS-920-258C-NovaSensor-NPI-15VC-102815-web.pdf Description: SENSOR 5000PSIS 0.1V
Features: Temperature Compensated
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylinder
Output Type: Wheatstone Bridge
Output: 0 mV ~ 100 mV (10V)
Operating Pressure: 5000PSI (34473.79kPa)
Pressure Type: Sealed Gauge
Accuracy: ±0.35%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Flex Cable
Voltage - Supply: 10V ~ 15V