NPQH-T-Q10-E-P10
NPQH-T-Q10-E-P10 Festo Corporation
578383
Виробник: Festo Corporation
Description: PUSH-IN T-CONNECTOR
Packaging: Bulk
Color: Silver
For Use With/Related Products: 10mm OD Tubing
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Brass
Operating Pressure: -13.8 ~ 290 PSI (-0.95 ~ 20 bar)
Type: T-Fitting
Operating Temperature: 0°C ~ 150°C
Connection Method: Push-In to Cartridge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PUSH-IN T-CONNECTOR, Packaging: Bulk, Color: Silver, For Use With/Related Products: 10mm OD Tubing, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Brass, Operating Pressure: -13.8 ~ 290 PSI (-0.95 ~ 20 bar), Type: T-Fitting, Operating Temperature: 0°C ~ 150°C, Connection Method: Push-In to Cartridge.