NPQR-L-Q12-E
NPQR-L-Q12-E Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: PLUG CONNECTOR
Packaging: Bulk
Color: Silver
For Use With/Related Products: 12mm OD Tubing
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Stainless Steel
Operating Pressure: -13.8 ~ 230 PSI (-0.95 ~ 16 bar)
Type: Elbow Fitting
Operating Temperature: -20°C ~ 150°C
Connection Method: Push-In to Cartridge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PLUG CONNECTOR, Packaging: Bulk, Color: Silver, For Use With/Related Products: 12mm OD Tubing, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Stainless Steel, Operating Pressure: -13.8 ~ 230 PSI (-0.95 ~ 16 bar), Type: Elbow Fitting, Operating Temperature: -20°C ~ 150°C, Connection Method: Push-In to Cartridge.