NPR100M100
NPR100M100 NTE Electronics, Inc
npr_npa.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Packaging: Bag
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 479 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL, Packaging: Bag, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 100 V.