Продукція > NETPOWER > NPS1025N006S28
NPS1025N006S28
NPS1025N006S28 NetPower
Виробник: NetPower
Description: 8-36Vin, 2.5-5V 6A POL
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Tray
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 1.18" L x 1.18" W x 0.40" H (30.0mm x 30.0mm x 10.2mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 8V
Voltage - Output 1: 2.5V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 8-36Vin, 2.5-5V 6A POL, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tray, Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 1.18" L x 1.18" W x 0.40" H (30.0mm x 30.0mm x 10.2mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Input (Min): 8V, Voltage - Output 1: 2.5V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1.