NPT1007B
NPT1007B MACOM Technology Solutions
NPT1007B.pdf
Виробник: MACOM Technology Solutions
Description: RF MOSFET HEMT 28V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20.5A
Frequency: 900MHz
Power - Output: 53dBm
Gain: 18.3dB
Technology: HEMT
Voltage - Rated: 100 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 1.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET HEMT 28V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20.5A, Frequency: 900MHz, Power - Output: 53dBm, Gain: 18.3dB, Technology: HEMT, Voltage - Rated: 100 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 1.4 A.