NPVF050BE-100 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL CONTINUOUS 0.5" X 100' BLU
Packaging: Roll
Color: Blue
Material: Tedlar
Label Type: Continuous
Label Size: 0.50" x 100' (12.7mm x 30.5m)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL CONTINUOUS 0.5" X 100' BLU, Packaging: Roll, Color: Blue, Material: Tedlar, Label Type: Continuous, Label Size: 0.50" x 100' (12.7mm x 30.5m).