NPVF050BN-100 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Wire_and_Harness_ID_Products_0407[1].pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL CONTINUOUS 0.5" X 100' BRN
Packaging: Roll
Color: Brown
Material: Tedlar
Label Type: Continuous
Label Size: 0.50" x 100' (12.7mm x 30.5m)
Написати відгук
Description: LABEL CONTINUOUS 0.5" X 100' BRN, Packaging: Roll, Color: Brown, Material: Tedlar, Label Type: Continuous, Label Size: 0.50" x 100' (12.7mm x 30.5m).