Продукція > KYOCERA AVX > NPVV477M004R0003
NPVV477M004R0003
NPVV477M004R0003 KYOCERA AVX
CoreCap%C2%AE%20NPV%20Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 470UF 20% 4V 2924
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR Multi-anode
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: V
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2924 (7361 Metric)
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 3 mOhms
Current - Leakage: 37.6 µA
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 470UF 20% 4V 2924, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR Multi-anode, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: V, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2924 (7361 Metric), Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 4 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 3 mOhms, Current - Leakage: 37.6 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPVV477M004R0003 NPVV477M004R0003 Виробник : KYOCERA AVX CoreCap%C2%AE%20NPV%20Series.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 470UF 20% 4V 2924
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR Multi-anode
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: V
Dissipation Factor: 6%
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V
Current - Leakage: 37.6 µA
товару немає в наявності
NPVV477M004R0003 Виробник : AVX npv-42597.pdf Niobium Oxide Capacitors 4v 470uF 20% Tol ESR = 3mOhms