Продукція > KYOCERA AVX > NPVV567M002R0003
NPVV567M002R0003
NPVV567M002R0003 KYOCERA AVX
CoreCap%C2%AE%20NPV%20Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 560UF 20% 2.5V 2924
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 560uF 20% ESR=3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NPVV567M002R0003 Виробник : AVX npv-42597.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 560uF 20% ESR=3