Продукція > ROYALOHM > NQ01WMF2000TEE
NQ01WMF2000TEE ROYALOHM
nq-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0201; 200Ω; 50mW; ±1%; NQ; 25V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance: 200Ω
Power: 50mW
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: NQ
Operating voltage: 25V
Max. overload voltage: 50V
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Temperature coefficient: 200ppm/°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0201; 200Ω; 50mW; ±1%; NQ; 25V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Resistance: 200Ω, Power: 50mW, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: NQ, Operating voltage: 25V, Max. overload voltage: 50V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Temperature coefficient: 200ppm/°C.