Продукція > ROYALOHM > NQ02WGF1330TCE
NQ02WGF1330TCE
NQ02WGF1330TCE Royalohm
Royalohm_09132021_10. Anti Sulfurized NQ_20200106.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD 1/16W 0.01 133R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 133Ω; 60mW; ±1%; NQ; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 133Ω, Power: 60mW, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: NQ, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200.
Інші пропозиції NQ02WGF1330TCE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NQ02WGF1330TCE Виробник : ROYALOHM nq-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 133Ω; 60mW; ±1%; NQ; 50V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 133Ω
Power: 60mW
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: NQ
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C