Продукція > ROYALOHM > NQ02WGF3000TCE
NQ02WGF3000TCE ROYALOHM
nq-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 300Ω; 60mW; ±1%; NQ; 50V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 300Ω
Power: 60mW
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: NQ
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Temperature coefficient: 100ppm/°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 300Ω; 60mW; ±1%; NQ; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 300Ω, Power: 60mW, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: NQ, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Temperature coefficient: 100ppm/°C.