Продукція > ROYALOHM > NQ03WAF9101T5E
NQ03WAF9101T5E ROYALOHM
nq-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 9.1kΩ; 100mW; ±1%; NQ; 75V
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 9.1kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 150V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: NQ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 9.1kΩ; 100mW; ±1%; NQ; 75V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 9.1kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 150V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: NQ.