Продукція > ROYALOHM > NQ05W8F1202T5E
NQ05W8F1202T5E
NQ05W8F1202T5E Royalohm
Royalohm_09132021_10. Anti Sulfurized NQ_20200106.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD 1/8W 0.01 12K
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 12kΩ; 125mW; ±1%; NQ; 150V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 12kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 150V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Max. overload voltage: 300V, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD, Manufacturer series: NQ, Operating temperature: -55...155°C.
Інші пропозиції NQ05W8F1202T5E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NQ05W8F1202T5E Виробник : ROYALOHM nq-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 12kΩ; 125mW; ±1%; NQ; 150V
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 12kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 150V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Max. overload voltage: 300V
Manufacturer series: NQ
Operating temperature: -55...155°C