Продукція > ROYALOHM > NQ06W4J0123T5E
NQ06W4J0123T5E
NQ06W4J0123T5E Royalohm
Royalohm_09132021_10. Anti Sulfurized NQ_20200106.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD 1/4W 0.05 12K
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 12kΩ; 250mW; ±5%; NQ; 200V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 12kΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: NQ.
Інші пропозиції NQ06W4J0123T5E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NQ06W4J0123T5E Виробник : ROYALOHM nq-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 12kΩ; 250mW; ±5%; NQ; 200V
Case - mm: 3216
Resistance: 12kΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C