Продукція > ROYALOHM > NQ06W4J0300T5E
NQ06W4J0300T5E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 30Ω; 250mW; ±5%; NQ; 200V; -55÷155°C
Case - mm: 3216
Resistance: 30Ω
Power: 0.25W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 200V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 400V
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 30Ω; 250mW; ±5%; NQ; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 30Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 200V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: NQ, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 400V.