Продукція > ROYALOHM > NQ1007J0561T4E
NQ1007J0561T4E
NQ1007J0561T4E Royalohm
Royalohm_09132021_10. Anti Sulfurized NQ_20200106.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD 3/4W 0.05 560R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 560Ω; 750mW; ±5%; NQ; 200V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 560Ω, Power: 0.75W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 500V, Operating temperature: -55...155°C, Manufacturer series: NQ, Conform to the norm: AEC-Q200, Temperature coefficient: 100ppm/°C.
Інші пропозиції NQ1007J0561T4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NQ1007J0561T4E Виробник : ROYALOHM nq-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 560Ω; 750mW; ±5%; NQ; 200V
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 2010
Case - mm: 5025
Resistance: 560Ω
Power: 0.75W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 500V
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: NQ
Conform to the norm: AEC-Q200
Temperature coefficient: 100ppm/°C