NR28150-01W-01
NR28150-01W-01 NAC HOLDINGS LIMITED
NR28150-01W-01.pdf
Виробник: NAC HOLDINGS LIMITED
Description: SPEAKER 150OHM 10MW 93DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm)
Shape: Round
Type: Receiver
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm)
Part Status: Active
Impedance: 150 Ohms
Power - Max: 20 mW
Power - Rated: 10 mW
Frequency Range: 200 Hz ~ 4.5 kHz
Efficiency - dBA: 93.00
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 3422 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 150OHM 10MW 93DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm), Shape: Round, Type: Receiver, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm), Part Status: Active, Impedance: 150 Ohms, Power - Max: 20 mW, Power - Rated: 10 mW, Frequency Range: 200 Hz ~ 4.5 kHz, Efficiency - dBA: 93.00, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).