NR38150-01W-08
NR38150-01W-08 NAC HOLDINGS LIMITED
NR38150-01W-08.pdf
Виробник: NAC HOLDINGS LIMITED
Description: SPEAKER 150OHM 10MW 98DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.496" Dia (38.00mm)
Shape: Round
Type: Receiver
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Iron Oxide
Termination: PC Pins
Height - Seated (Max): 0.835" (21.20mm)
Part Status: Active
Impedance: 150 Ohms
Power - Max: 20 mW
Power - Rated: 10 mW
Frequency Range: 200 Hz ~ 5 kHz
Efficiency - dBA: 98.00
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 6455 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 150OHM 10MW 98DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.496" Dia (38.00mm), Shape: Round, Type: Receiver, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Iron Oxide, Termination: PC Pins, Height - Seated (Max): 0.835" (21.20mm), Part Status: Active, Impedance: 150 Ohms, Power - Max: 20 mW, Power - Rated: 10 mW, Frequency Range: 200 Hz ~ 5 kHz, Efficiency - dBA: 98.00, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).