Продукція > IDEC CORPORATION > NRAS1121-0.30A-BA
NRAS1121-0.30A-BA IDEC Corporation
Виробник: IDEC Corporation
Circuit Breaker Electromagnetic 1Pole 0.3A 250VAC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук