NRAS2100-20A-AA IDEC Corporation
Виробник: IDEC Corporation
Circuit Breaker Electromagnetic 2Pole 20A 250VAC
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NRAS2100-20A-AA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NRAS2100-20A-AA Виробник : IDEC idec_NRASeries-1894035.pdf Circuit Breakers Circuit Protector 20A