Продукція > IDEC > NRAS3100-15A-MA
NRAS3100-15A-MA IDEC
Виробник: IDEC
Description: CIRCUIT PROTECTOR 15A
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: cURus, UL1077, VDE
Breaker Type: Magnetic
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIRCUIT PROTECTOR 15A, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: cURus, UL1077, VDE, Breaker Type: Magnetic, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 3.
Інші пропозиції NRAS3100-15A-MA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NRAS3100-15A-MA Виробник : IDEC idec_NRASeries-1894035.pdf Circuit Breakers Circuit Protector 15A