NRB20-U1-A2
NRB20-U1-A2 Pepperl+Fuchs, Inc.
306534-0110_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE DC
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: PNP, 4-Wire
Sensing Distance: 0.787" (20mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Plastic
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67
Indicator: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTIVE DC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP, 4-Wire, Sensing Distance: 0.787" (20mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Plastic, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED.