Продукція > IDEC > NRLT2100-7.5A-BA
NRLT2100-7.5A-BA IDEC
Виробник: IDEC
Description: 7.5A CB
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CCC, CE, CSA C22.2 No. 235, UL1077, VDE
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 50 V
Number of Poles: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 7.5A CB, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CCC, CE, CSA C22.2 No. 235, UL1077, VDE, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 50 V, Number of Poles: 2.
Інші пропозиції NRLT2100-7.5A-BA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NRLT2100-7.5A-BA Виробник : IDEC Circuit Breakers 7.5A CB