Продукція > NCR INDUSTRIAL > NRP04-C24DH 0.2W 1A 120VAC,2A 24VDC
NRP04-C24DH 0.2W 1A 120VAC,2A 24VDC NCR Industrial
NRP04.pdf
Виробник: NCR Industrial
Реле слабострумове, Uк, В = 120 (AC), Iк = 1 А, Uн, В = 24, Р, Вт = 0,2, Тексп, °C = -25...+70, Тип монт. = Вивідний, toff = 4 мс, Вид конт. групи = 2A, Час спрац. = 8 мс,... Група товару: Реле Корпус: 11x21.6x10mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Реле слабострумове, Uк, В = 120 (AC), Iк = 1 А, Uн, В = 24, Р, Вт = 0,2, Тексп, °C = -25...+70, Тип монт. = Вивідний, toff = 4 мс, Вид конт. групи = 2A, Час спрац. = 8 мс,... Група товару: Реле Корпус: 11x21.6x10mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.