Продукція > NETPOWER > NRT1000P010T05
NRT1000P010T05
NRT1000P010T05 NetPower
NRT1000P010T05.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 1.2-6V
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Tray
Package / Case: 5-SIP Module
Size / Dimension: 0.42" L x 0.66" W x 0.36" H (10.7mm x 16.8mm x 9.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 14V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 7V
Voltage - Output 1: 1.2 ~ 6V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1.2-6V, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tray, Package / Case: 5-SIP Module, Size / Dimension: 0.42" L x 0.66" W x 0.36" H (10.7mm x 16.8mm x 9.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 14V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 7V, Voltage - Output 1: 1.2 ~ 6V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.