Продукція > KOINO > NS22-BER-L1CY1A1B
NS22-BER-L1CY1A1B KOINO
NS22.pdf
Виробник: KOINO
Description: 22mm EMERGENCY-STOP PUSH BUTTON
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 6A (AC), 270mA (DC)
Switch Function: On-Mom, Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Screw Terminal
Illumination Voltage (Nominal): 24 VAC/DC
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.50mm Dia
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 250 V
Написати відгук
Description: 22mm EMERGENCY-STOP PUSH BUTTON, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 6A (AC), 270mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPST-NO/NC, Switch Function: On-Mom, Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Screw Terminal, Illumination Voltage (Nominal): 24 VAC/DC, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.50mm Dia, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 250 V, Reset Operation: Twist.