Продукція > KOINO > NS22-L-L12DR
NS22-L-L12DR
NS22-L-L12DR KOINO
NS22.pdf
Виробник: KOINO
Description: 22mm LED PILOT LAMP
Packaging: Bulk
Voltage: 120V
Ingress Protection: IP66
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.89" (22.50mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 28.50mm Dia
Написати відгук
Description: 22mm LED PILOT LAMP, Packaging: Bulk, Voltage: 120V, Type: LED, Termination Style: Screw Terminal, Ingress Protection: IP66, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.89" (22.50mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 28.50mm Dia.