Продукція > KOINO > NS22-L-L1CC
NS22-L-L1CC
NS22-L-L1CC KOINO
NS22.pdf
Виробник: KOINO
Description: 22mm LED PILOT LAMP
Packaging: Bulk
Voltage: 6V
Ingress Protection: IP66
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.89" (22.50mm)
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 28.50mm Dia
Написати відгук
Description: 22mm LED PILOT LAMP, Packaging: Bulk, Voltage: 6V, Type: LED, Termination Style: Screw Terminal, Ingress Protection: IP66, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.89" (22.50mm), Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 28.50mm Dia.