Продукція > KOINO > NS22-L-L24DR
NS22-L-L24DR
NS22-L-L24DR KOINO
NS22.pdf
Виробник: KOINO
Description: 22mm LED PILOT LAMP
Ingress Protection: IP66
Panel Cutout Dimensions: 0.89" (22.50mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 28.50mm Dia
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: 22mm LED PILOT LAMP, Packaging: Bulk, Type: LED, Termination Style: Screw Terminal, Ingress Protection: IP66, Panel Cutout Dimensions: 0.89" (22.50mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 28.50mm Dia.