Продукція > KOINO > NS22-PM-W1A01B
NS22-PM-W1A01B
NS22-PM-W1A01B KOINO
NS22.pdf
Виробник: KOINO
Description: 22mm PUSH BUTTON
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 3A (AC), 270mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: DPST-NO/NC
Type: Standard
Switch Function: On-Mom, Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Screw Terminal
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia
Color - Actuator/Cap: White
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 250 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 22mm PUSH BUTTON, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 3A (AC), 270mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPST-NO/NC, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Screw Terminal, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia, Color - Actuator/Cap: White, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 250 V.